Rámy dveří

ramy dveriKaždý jistě tuší, že kování pro vestavěné skříně jako jsou například kolečka, úchytky nebo rámy, tvoří nedílnou součást vestavěného nábytku. Důvodů je hned několik. Tak například kování vestavěné skříně by mělo svou barevností a tvarem jednotlivých součástí ladit se skříní samotnou i s prostředím, ve kterém má být tato vestavěná skříň zasazena. To je do jisté míry spojeno s materiálem kování vestavěné skříně. Kvalita materiálu, z něhož je kování pro vestavěné skříně zhotoveno, pak předurčuje i životnost takovéto vestavěné skříně.

Dveřní křídla skříní jsou okovány do speciálních rámů - ocelových nebo hliníkových. Mohou být ve stejné barvě dřeviny jako jsou výplně dveří nebo v klasických kovových barvách.

Ocelové rámy

ocelové rámyVe standardní nabídce jsou dva profily v několika povrchových úpravách: bílá, stříbrná, zlatá, mandlová, javor, borovice, buk, dub třešeň a calvados. Na ocelové rámy je výrobcem poskytována záruka o dobu 5 let.

 

Hliníkové rámy

alu rámyJsou masivnější a pevnější než rámy ocelové a dodají vestavěným skříním luxusní vzhled. Je sice třeba počítat s příplatkem, který se ale rozhodně vyplatí. Dodávají se rovněž ve více barevných variantách: bílá, stříbrná, zlatá, bronzová, černá a spousta profilů potažených dekory dřevin: buk, dub, třešeň, calvados, borovice. Na tyto rámy je záruka poskytovaná výrobcem po dobu 10 let.

 

Galerie rámů dveří vestavěných skříní

alu rámy

 

nahoru