O nás

Obecné informace o firmě

logo luxraSpolečnost LUXRA, která byla založena v roce 2008, navazuje na rodinnou tradici stavební činnosti od roku 1996, kterou rozšířila o truhlářské a nábytkářské služby. Cílem této přeměny je vyšší profesionalita a komplexnější služby od navázání prvního kontaktu se zákazníkem až po slavnostní předání hotového díla.

Posloucháme a pomáháme vám při různých stavebních či rekonstrukčních zakázkách. K obvodovým zdím vám můžeme dodat na míru zpracované dřevotvary v mnoha různých odstínech. Bytový interiér vám můžeme nabídnout od podlahy až po strop. Každá cenová nabídka je od nás zdarma a v základní vizualizaci pro vaši lepší představu. To vše je u nás samozřejmostí. Hlavním posláním společnosti jsou solidní služby a dodávka kvalitního zboží. Spokojený zákazník je pro nás vždy to nejdůležitější a nejcennější aktivum.

Většina dodávek, které společnost realizuje, jsou díla na zakázku, šitá přesně podle potřeb a představ klienta. V případě že zákazník nemá jasnou představu o detailech zakázky, zaměstnanci společnosti LUXRA a odborní konzultanti rádi pomohou a představí poslední trendy v dané oblasti. Následně připraví návrhy realizace dle zjištěných potřeb v základním grafickém vyhotovení.

Kdo je naším zákazníkem? Zákazníkem společnosti LUXRA je každý, kdo plánuje postavit nebo zrekonstruovat dům či byt, případně potřebuje navrhnout a realizovat interiéry a nábytek.

Proč zvolit právě společnost LUXRA?

Na pár řádcích se pokusíme specifikovat, proč zvolit společnost LUXRA jako partnera pro stavbu, rekonstrukci nebo změnu interiéru.

Výběr dodavatele

výběr dodavateleSvé dodavatele pečlivě vybíráme a volíme jen ty, kteří dokáží nabídnout dobrou cenu a výbornou kvalitu. Jen tak můžeme docílit zákaznické spokojenosti. Preferujeme české výrobce a dodavatele, případně volíme ověřené výrobce ze Slovenska, Německa, Rakouska nebo Itálie. Vyhýbáme se dodavatelům nabízejícím nízkou cenu ale špatnou kvalitu.

Nábytek

nábytekNenabízíme zboží, které lze dostat v každém velkém obchodě s nábytkem za pár korun. Zákazníkovi rádi vysvětlíme výhody, proč si vybrat raději naše řešení, než levné polotovary z obchodních domů. Naše řešení je o maximálně polovinu dražší, zato však mnohem kvalitnější a hezčí na pohled.

Pár příkladů za všechny

Dodáváme nábytek z lamina (18 mm tloušťky), dýhy nebo masivu. Oproti obchodním domům, které nabízejí nábytek z lisovaného papíru (MDF) o tloušťce 10 - 16 mm. Tento nábytek má řadu nevýhod spočívajících ve snadném zkrabatění horní vrstvy po kontaktu s vodou. Celková stabilita nábytku je velmi omezená a nábytek není příliš pevný.

Nábytek od nás lze vždy upravit na míru dle aktuálních dispozic bytu (i v případě sektorových prvků). Při přestavbě nebo stěhování je nábytek vždy dostatečně stabilní a pevný aby toto přežil a nerozpadnul se (oproti papírovým verzím z obchodních domů).

Nábytek od nás je vždy v něčem originální a nemůže se stát, že soused bude mít stejný. Nabízíme nábytek v celé škále barev a tvarů.

Podlahy

podlahyNabízíme pouze kvalitní podlahy, které se po roce nezkroutí, nepopraskají nebo jinak nepoškodí. Při kontaktu s vodou se levné podlahy začnou kroutit a následkem toho vrzat nebo bobtnat. Toto kvalitní podlaha neudělá. Nikomu není příjemné, když slyší nad hlavou chodit někoho jiného. V případě kvalitní a profesionální montáže a použití námi nabízené podlahové krytiny se tomuto dá předejít.

Kuchyně

kuchynKuchyňská linka je nemalou investicí, proto by měla být dokonale promyšlena a přesně pasovat do daného prostoru. Z tohoto důvodu je jediným vhodným řešením kuchyň postavená na míru. Společnost LUXRA nabízí dva typy kuchyní. Sektorové, které lze rozměrově upravit na míru daného prostoru, a zakázkové, které mají oproti sektorovým kompletně volné pole působnosti co se rozmanitosti tvarů skříněk týče.

Velmi důležitým a často opomíjeným detailem u kuchyní a nábytku jsou madla, pojezdy a panty. Tyto takzvané drobnosti umí hodně zpříjemnit nebo také znepříjemnit používání. Při použití kvalitních pantů nebo pojezdů s dotahy již odpadá nepříjemné bouchání skříněk nebo šuplíků. Toto řešení navíc není v celkové ceně o tolik dražší.

Levné varianty kuchyní jsou postavené z lisovaného papíru. Toto řešení je mnohem složitější na údržbu, ale i na životnost. Vlivem vodních par se začne fólie na deskách odlupovat a celkový dojem z kuchyně za několik desítek tisíc je pryč. Konkurence ráda zneužívá nevědomosti zákazníka, v showroomu je kuchyň osazena nejlepšími prvky, ovšem to co zákazník obdrží je ve většině případů mnohem chudší. Jedním z příkladů jsou pojezdy šuplíků s dojezdem v showroomu a dřevěné výsuvy dodané k zákazníkovi. My před zákazníkem nic neskrýváme a vše říkáme otevřeně.

Koupelny

koupelnaDíky s vé komplexnosti nabízíme zákazníkovi vše pod jednou střechou. Na základě požadavků a rozměrů bytu vytvoříme 3D návrh, jak by mohla koupelna vypadat. V rámci návrhu řešíme rozmístění jednotlivých zařizovacích prvků jako je vana, umyvadlo, typ a barva obkladů a dlažby a také nábytek.

Stejně jako u kuchyní se i u koupelen snažíme volit kvalitní české výrobky za přijatelnou cenu. Vyhýbáme se levným obkladům a zařizovacím předmětům, jelikož v konečném důsledku jsou dražší a kvalitou nevalné. Levné obklady a dlažby nejen že praskají při vlastní montáži, ale i po položení. Glazura je na levných obkladech velmi jemná a není tak problém jí poškrábat.

U obkladů a dlažeb platí více než jinde, že polovina konečné kvality je docílena ve výrobní továrně a druhá vlastní montáží. Vždyť křivě nalepená dlaždice může být sebelepší a hezčí, ale vypadá stále ošklivě. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na naše zaměstnance a na práci, kterou odvádějí.

nahoru