Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou nejlepší volbou pro uložení věcí všeho druhu. Nabízí dokonalé využití prostoru od podlahy až po strop. Velikost a členění jednotlivých částí vestavěné skříně se přizpůsobí téměř jakémukoli prostoru a požadavku zákazníka

Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.

Každá místnost v bytě ať je to pracovna nebo knihovna potřebuje místo na ukládání velkého objemu věcí. Proto je velmi důležité prvotní plánování vestavěné skříně a její uspořádání. Vše bude řádně a přehledně uloženo na viditelném, před prachem chráněném a bezpečném místě ve vitríně nebo v knihovně. Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí. Problémem nejsou ani jako kouty, zkosené stropy a výklenky.

Výhody vestavěných skříní

  • Úspora prostoru
  • Vnitřní členění přesně dle vašeho požadavku
  • Možnost využití široké škály materiálů
  • Přizpůsobení konkrétnímu prostoru tvarem, barvou, doplňky.
  • Široká škála doplňků - plnovýsuvné zásuvky a koše, rámy

Kompletní nabídka

Vestavěným skříním a interiérům se detailně věnuje náš specializovaný webový portál www.truhlarstvi-luxra.cz s nabídkou


Pokračovat v prohlížení naší nabídky kuchyní můžete však i na tomto našem webu:

nahoru