Koupelnový nábytek na míru

koupelnový nábytekNedílnou součástí vybavení interiéru je koupelnový nábytek. Z tohoto důvodu nabízíme zákazníkům při rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny i koupelnový nábytek různých stylů a tvarů. Výhodou je možnost dodávky a montáže rovnou v rámci kompletní rekonstrukce a osazení na místo.

V případě samostatně stojící skříně asi není žádný problém při montáži, ale např. u vestavěné skříně pod umyvadlo nebo závěsné skříně na zeď už problémy mohou nastat.

Veškerý nábytek z naší nabídky je vyroben z v České republice z kvalitních materiálů speciálně upravených pro použití ve vlhkém prostředí. Mezi drobnosti, které zpříjemňují každodenní kontakt s nábytkem patří např. tiché a bezpečné dovírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED diodami. Skříňky lze instalovat jako závěsné nebo je doplnit o nožičky.

Koupelnový nábytek patří do každé koupelny - i do té nejmenší. Nemusíte se bát, že by nábytek zbytečně zabíral cenný prostor. Zkušenosti jasně napovídají, že například skříňka pod umyvadlem místo paradoxně uvolní. Nabídne totiž odkládací plochu pro věci, které bývají zpravidla uskladněny ve výškách od pasu nahoru. Prostor na pohyb v koupelně se tak výrazně zvětší, nemluvě o celkovém estetickém dojmu. Stejně tak vhodně řešená sloupová skříň s košem na prádlo může zabrat minimum prostoru a obsáhnout mnohem více než klasické koše.

Dvakrát měř, jednou řež

dvakrát měř jednou řežJeště než začnete listovat katalogy s koupelnovým nábytkem nebo vyrazíte na schůzku s naším poradcem, zkuste se zamyslet nad čtyřmi základními otázkami:

  • Jaký účel a charakter by měla koupelna vašich představ mít?
  • Jaké architektonické řešení prostoru by bylo vhodné zvolit?
  • Jaká je/bude velikost koupelny?
  • Jaké jsou vaše požadavky na úložný a obytný prostor?

Mít jasnou představu se určitě vyplatí. Pokud budete přesně vědět, co od koupelnového nábytku požadujete, bude se vám z nepřeberného množství produktů lépe vybírat.

Koupelnový nábytek na míru

Koupelny, zvláště ty v panelových domech, nepatří k největším a musí se uvažovat nad využitím každého centimetru. V řadě případů se dostáváme do situací, kdy např. mezi vanou a stěnou vznikne prostor, kam by se hodila skříňka, ale prostor je o centimetr menší, než je nejmenší sériově vyráběná skříňka.

Nejen pro takovéto případy nabízíme našim zákazníkům možnost dodávky koupelnového nábytku na míru. Toto řešení má celou řadu výhod od kompletní personalizace a zaplnění prostoru vhodným nábytkem až po možnost volby barev, které máte rádi. Cena takového řešení se příliš neliší od cen běžně dostupného koupelnového nábytku nabízeného v obchodech s koupelnovými doplňky.

Galerie nábytku:

Koupelnový nábytek

nahoru