Koupelna a WC - rekonstrukce a modernizace

Společnost LUXRA provádí rekonstrukce koupelen podle vašeho přání, ale disponuje také odborným poradcem, který vám bude plně nápomocen v průběhu celé rekonstrukce, od výběru materiálu až po návrh designu. Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech.

Přestavby provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných, až po provedení luxusní. Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě. Během prací dodržujeme všechny provozní i hygienické normy, a proto nás neváhejte kontaktovat a směle se s námi pusťte do rekonstrukce!

Koupelna je základní částí bytu. Zapomeňme na ty dávné koupelny s malým umyvadlem a sedací vanou. Dnešní moderní koupelny vytváří funkční prostředí k odpočinku.

Každý z nás si asi představuje rekonstrukci koupelny odlišně. Koupelny mohou být v první řadě funkční, někomu na celkovém efektu příliš nezáleží. Pro druhého je prvořadé velkorysé pojetí nebo atypické řešení. Záleží také na objemu finančních prostředků, které chcete do rekonstrukce koupelny investovat.

Máte-li jakoukoliv představu o rekonstrukci vaší koupelny, sdělte nám ji. Porovnáme vaše vize například s náklady na materiál, dojdeme k finálnímu řešení a následně k efektivnímu výsledku. Výsledkem konzultací bude 3D vizualizace se znázorněním toho, jak bude vaše nová koupelna a WC vypadat. Tímto docílíme maximální spokojenosti s výsledkem.

Víme, jakým detailům se vyhnout a naopak známe ty velice funkční a rádi se s vámi o ně podělíme. Naše rozpočty jsou položkové a na jejih obsahu pracujeme společně s vámi, tak abyste měli naprostou kontrolu nad vynaloženými financemi.

Jednotlivé profese - zedníky, elektrikáře, instalatéry, obkladače atd. koordinujeme s maximálním důrazem na efektivitu a hlavně kvalitu a rychlost provedení.

Při výběru vybavení nabízíme široký sortiment výrobků od prověřených výrobců a dodavatelů, se kterými již dlouhou dobu spolupracujeme.

Kontaktujte nás a my vám provedeme bezplatnou cenovou kalkulaci.
Případně navštivte náš specializovaný web www.rekonstrukce-luxra.cz zaměřený na rekonstrukce koupelen s komplexními informacemi a nabídkou:

 

nahoru